הזמיני תור

כתמי עור - פיגמנטציה

כתמי עור ונמשים יכולים להיווצר בגלל מספר סיבות: חשיפה לשמש, שינויים הורמונאליים, כתמים מפצעי אקנה, הזדקנות העור, תרופות, גלולות, פיגמנטציה של העור וכו'. על מנת לטפל בצורה נכונה יש להבין את מקור הכתם ועומק הפיגמנטציה. צבע העור שלנו נקבע ע"י פיגמנט המלנין שנמצא בשכבת העור החיצונית – אפידרמיס. המלנין מגן עלינו מקרינת השמש, הוא סופג ולאחר מכן מחזיר את קרני השמש החודרות לעור ובכך מונע נזק לתאים, בכל חשיפה לשמש נוצר מלנין אך לצערנו לא תמיד הפיזור של חלקקי הצבע (הפיגמנטים) הוא אחיד ולפעמים יש הצטברות של פיגמנט באזור מסוים שיוצר כתם.

 

ע"י טיפול נכון המשלב מספר טיפולים במכון ועבודה בבית נוכל להגיע לשיפור ניכר במצב. יש לזכור שהתוצאות בטיפול פיגמנטציה אינן מהירות ודרוש הרבה סבלנות והבנה שלא ניתן להבהיר כתם לגמרי אך כן ניתן להגיע לשיפור משמעותי במצב.

 

מהו הטיפול

באמצעות שימוש בחומרים פעילים ניתן לטשטש ולהבהיר כתמים בעור. מטרת הטיפול הינה ליצור גוון אחיד, תוך הבהרה והעלמת כתמים קיימים והימנעות מהיווצרות כתמים חדשים.

הטיפול מתבצע ע"י חומרים מקלפים (שמסייעים להסרת הכתם ברובד השטחי) והחדרה של חומרים מבהירים לתאים המייצרים את הפיגמנט ובכך לעכב התפתחות הכתם ולפרקו להדרגה.

ככל שנקדים לטפל בתופעה עם התחלתה, נגיע לתוצאות טובות יותר ונמנע בעתיד מטיפולים מורכבים יותר.

- ניתן לשלב מכשור IPL.

- מיוחד ומתקדם אשר יסייע לנו בהבהרת הכתמים.

 

טיפול בבית:

- חומר לניקוי הפנים

- שילוב של חומרי קילוף וחומרים הבהרה (בריכוזים הנכונים)

- לבוקר ויטמין C (אנטי אוקסידנט בריכוז גבוה)

- קרם הגנה

- הימנעות מחשיפה מרובה לשמש והכי חשוב סובלנות!

 

תיאום ציפיות:

חשוב להבין שתהליך הבהרת כתמי עור אינו קל ומהיר, תהליך ההבהרה הוא הדרגתי, לעיתים לא ניתן להעלים לחלוטין את הכתם אלא רק להבהירו במידה משמעותית.

חשוב מאוד להקפיד על טיפול יום יומי בבית, והשילוב בין הטיפול במכון עם טיפול הביתי יביא להבהרה הדרגתית של הכתם, להיעלמות ולמניעת הופעתם של כתמים נוספים בעתיד. ונוכל להתהלך עם פנים זוהרות וקורנות בגוון אחיד יותר.

 

 

 

בואו לבקר

שעות הפעילות:
ימים א' – ה'

בין השעות 9:00 –19:00
יום ו'

9:00-13:00

טלפון:

052-5078484

Your details were sent successfully!