הזמיני תור

פילינג

פילינג הוא תהליך קוסמטי שמטרתו לחדש את העור ולהעניק לו מראה צעיר ורענן יותר ע"י קילוף שכבות העור העליונות. הקילוף גורם להסרת תאים פגומים ומתים ויוצר גירוי ליצירת רקמות חיבור ותאים חדשים ומהווה אמצעי יעיל ואפקטיבי לחידוש העור.

הפילינג מפחית משמעותית סימני הזדקנות וכתמים שונים בעור, מפחית את עומק הקמטים ומגביר את לחות וגמישות העור ומשפר את מרקם העור.

הפילינג יכול להוות הכנה לטיפולי אנטי אייג'ינג, הבהרה, שיקום לאחר טיפול באקנה ו"זרז" לשיפור מראה העור בטיפולים קוסמטיים אחרים.

הפילינג הוא דרך מעולה לשיפור חדירות חומרים קוסמטיים לעומק העור. הוא תורם משמעותית למראה זוהר, ובעיקר לזירוז התחדשות העור ולייצור מוגבר של סיבי קולגן, ולמיצוק מרקם העור.

 

למי מיועד הפילינג?

חשיפת עור הפנים לשינוי מזג האוויר והזדקנות מוקדמת של העור עקב חשיפה לקרינת השמש גורמת לעור לאבד מחיוניותו עם השנים. הטיפול מומלץ לבעלי עור עייף, רגיש, יבש ומקומט עם כתמי גיל ושמש ומתאים גם לכל מי שרוצה לחדש את העור ולעכב את תהליך ההזדקנות.

 

כיצד מטפלים:

על מנת להגיע לתוצאות משמעותיות ניתן להכין את העור לפני הטיפול.לכן נקבעת פגישת ייעוץ ולאחר הבחנה מדוייקת של העור, על המטופל/ת להכין את העור ע"י שימוש בתכשירים הנדרשים.

 

התקשרי עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ (ללא עלות) איריס מלאך - 052-5078484

 

 

 

בואו לבקר

שעות הפעילות:
ימים א' – ה'

בין השעות 9:00 –19:00
יום ו'

9:00-13:00

טלפון:

052-5078484

Your details were sent successfully!